خدمات

درمان داخلی

مواردی از قبیل واکسیناسیون ، امور انتقال حیوانات به خارج از کشور و کاشت میکروچیپ ،درمان تخصصی کلیه بیماری های داخلی و... از جمله خدمات کلینیک دامپزشکی نیک است .

بخش پرندگان

درمان پرندگان یک امر بسیار تخصصی و حساس است ! تیم دامپزشکی نیک با بهره گیری از علم روز دنیای پرندگان و دامپزشکان مجرب خیال شما را از نگهداری از آنها آسوده نگه می دارد ...

جراحی

بخش جراحی تخصصی حیوانات خانگی در کلینیک دامپزشکی نیک با بهره گیری از کم خطرترین و بروز ترین روش های جراحی و با کمک دامپزشکان متخصص در خدمت شما حیوان دوستان عزیز است.

ارایشگاه و شستشو

این بخش با نظارت تیم پزشکی و با همکاری ارایشگران حرفه ای و کادر شست و شوی حیوانات خانگی انجام می شود . از مزیت های نظارت تیم پزشکی در این مرحله کشف بیماری های پوستی است که از چشم شما پنهان مانده !!!

آزمایشگاه

این امکان را برای شما فراهم شده که کلیه مراحل تشخیصی در کمترین زمان با دقیق ترین متد در خود درمانگاه انجام شده و به درمان حیوانات کمک زیادی شود.

پت شاپ

در این قسمت کلیه ملزومات نگهداری حیوانات خانگی از برندهای مشهور دنیای حیوانات با تنوع قیمتی گسترده در خدمت شما قرار میگیرد. کلینیک نیک امکان ارسال ملزومات به سراسر کشور را فراهم ساخته است.